Natuurstenen inspiratie
Met haar man, drie kinderen en hond Jacky, bewoont Mariëtte een prachtig huis in ’t Gooi. Het huis was oorspronkelijk een vrij vlak uitgevoerd jaren ’70 huis. Om alles naar wens te kunnen veranderen, ging de familie een uitgebreid vergunningstraject in.
De oplossing lag niet in het bouwen in hoogte, maar door juist naar beneden uit te breiden. Hierdoor is een huis met verschillende niveau’s gerealiseerd.
Toepassing Geopietra
Zowel binnen als buiten sluiten deze met prachtige stoere trappen op elkaar aan. Op hun reizen naar het buitenland maakt Mariëtte altijd al graag sfeerfoto’s van gebouwen waar natuursteen en hout prominente rollen hebben. Voor de toepassing voor de wanden in en om het huis leverde een avond zoeken op het internet direct de naam van The Flagstone Company op. De keuze viel op Geopietra Stino kleur MC met als voegkleur Sabbia grove korrel.
Steenstrips op binnenmuren
“Ik ben blij dat we zulke vakkundige mensen zijn tegengekomen. Mijn droom is echt uitgekomen. Ik ben zo ongelofelijk blij met hoe het is geworden. Het huis is modern, maar straalt warmte en gezelligheid uit. Bovendien geven de steenstrips van Geopietra een heel stoer uiterlijk.”
Mariëtte
Buitenhaard van Geopietra
Bezoek onze showroom
Het advies om persoonlijk onze indrukwekkende showroom te bezoeken omdat uw keuze dan makkelijker wordt. Stenen spreken meer als je ze ziet. Immers 50% van de Steen is het zichtveld, de overige 50% wordt bepaald door andere keuzes zoals voegkleur en ambachtelijk zetwerk.
Kom dus bij ons langs. U wordt door onze adviseurs met veel passie geholpen. Neem uw foto’s en tekeningen van de geschetste situatie mee en stap in de auto! Dan zorgen wij dat de koffie voor u klaar staat.
Flagstone Magazine aanvragen
Het Flagstone Magazine is uniek. Wij kennen geen ander magazine over Steenstrips en Flagstones dat zo compleet is. Bijna 800 kleurrijke foto’s en meer dan 400 pagina’s dik.
of bestel telefonisch via +31 578 560 048